Jarné tréningové destinácie

Twitter  

 Vonku sa oteplilo a slnko uz jasne naznacuje príchod jari a s nou aj novej cyklistickej sezóny! Naštastie dnes uz nemusíte cakat, kým sa na Slovensku roztopia snehy a môzete si za teplejším pocasím vycestovat o nieco skôr a uzit si tak tréning v príjemnom a teplom pocasí.

 

Takéto tréningové výjazdy pre cyklistov organizuje uz deviaty krát na jar aj sporttour.sk a ani tento rok nebude výnimkou. V ponuke zostáva Taliansko aj Chorvátsko, avšak v Taliansku sa mení po 3 rokoch lokalita za o nieco juznejšie Gabbice Mare, namiesto Cesenatica.

Bike &Triathlon tréningový kemp v Gabbice Mare v termíne od 14.3.-23.3.2013 ponúkne cyklistom a cyklistkám kvalitné ubytovanie a stravu  v bike hoteli Marinella, kde je k dispozícií kompletné vybavenie pre cyklistov vrátane servisného vybavenia na bicykle a samozrejme sauna pre lepšiu regeneráciu po tréningu. K dispozícií je tiez mestská plaváren v ktorej sa dá prenajat dráha za poplatok 25€ a z hotela sú vybavené bezplatné odvozy (ale aj bez toho je plaváren vzdialená cca 2 km).

V okolí sú fantastické cesty na jazdenie s rôznym profilom, kde si nájde tú svoju urcite kazdý. Pocasie je v marci v tomto kraji príjemne stabilné bez dazda a teploty sa pohybujú od 15 do 20°C v tieni.

V okolí Gabbice Mare sa v tomto case jazdí aj jeden z profesionálnych etapových pretekov Coppi e Bartali, kde sa môzete stretnút so známymi jazdcami svetového pelotónu.

Všetky informácie o tréningovom kempe v Gabbice Mare nájdete na stránke:

http://www.sporttour.sk/sk/cyklisticke-zajazdy/bike-a-triathlon-treningovy-kemp-gabbice-mare-taliansko

 

Druhým kempom s tradicne vysokou úcastou je kemp v chorvátskej Baške Vode pocas Velkej noci.

Tam bude našim východiskovým bodom hotel Horizont 4*s plne vybaveným wellnesom. Zo zaujímavostí v okolí treba spomenút, ze sa bude dat bicyklom vyjst na vrch Sv. Jure, kam vedie asfaltová cesta a patrí k jedným z najvyšších kopocov v chorvátsku. Celkové prevýšenie, ktoré takto môze cyklista zdolat je skoro 1500 m!

Netreba sa ale bát ani toho, ze sa nebudete vediet pridat do niektorej zo skupín. Pravidelne sa tvoria rôzne výkonné skupinky ktoré jazdia rôzne objemové dlzky a teda si vie kazdý nájst tú, ktorá mu najlepšie vyhovuje.

Kompletné informácie o cyklistickom kempe v Baške Vode nájdete na:

http://www.sporttour.sk/sk/cyklisticke-zajazdy/20-jarne-kilometre-2013-9-rocnik

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook