Kam na jarný cyklokemp 2012

Twitter  

 Po Vianociach a Silvestrovských oslavách zacínajú mnohí cyklisti a cyklistky rozmýšlat nad tým, ktorú s teplejších destinácií si vybrat na prvé kilometre v tejto sezóne.

 

 

 

 

Medzi uz osvedcené a rokmi odskúšané sú lokality v Taliansku a Chorvátsku, kam sa chodieva pravidelne na jar so Sporttour.sk! V Taliansku bude východzia lokalita opät Cesenatico a v Chorvátsku si dáme spolocne repete pri Trogire. V Trogire sa ale bude konat uz 8. rocník Jarných kilometrov. Na oboch kempoch budú ale pripravené viaceré novinky a vylepšenia, ktoré ale neovplyvnili dobrú cenu.

 

 

V Talianskom Cesenaticu budú napríklad cyklistom k dispozícií testovacie bicykle Bianchi. Na oboch jarných kempoch budú k dispozícií testovacie sedlá Selle Italia vdaka Paul Lange Oslany, aby si cyklisti vedeli vyskúšat, co im najlepšie sadne pod zadok. O servisné vybavenie sa postará aj spolu s malým darcekom Park Tool od firmy Pedalsport. Samozrejme sa bude pokracovat v zabezpecovaní pitného rezimu na tréningy od Power Baru a k dispozícií budú tycinky a gely na tréning za akciové ceny. Pracuje sa ešte na dalších partneroch kempov o ktorých sa dá viac a aktuálne dozvediet aj na Facebook-u alebo priamo na sporttour.sk.

 

 

Okrem tohto všetkého sa môze kazdý cyklista alebo cyklistka tešit na dobrú stravu a ako je uz tradíciou dobré pocasie a jazdenie v kratasoch. Tiez si kazdý nájde svoju tréningovú skupinu podla vlastnej výkonnosti.

 

Neváhajte preto dlho s prihlásením sa, kedze miest je obmedzené mnozstvo!

 


 

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook