CENTURY RIDING CREAM je ochranný krém pre cyklistov

Twitter  
 Urcite sa všetci zhodneme na tom, ze cyklistika je krásny šport, ale pri dlhšom case strávenom na bicykli sa objavujú sprievodné javy, ktoré sa nám ju snazia znepríjemnit. Ak mávate pri dlhších tréningoch alebo pretekoch problémy s oparmi, ci „zlatou zilou“ (hemeroidmi), je však dôlezité sa proti týmto javom bránit, napríklad aj krémom spomínaným v názve ...

 

Popis:
Preco CENTURY? V Spojených Štátoch cyklistické kluby spravidla cez víkend jazdia 100 mílovú trasu, oznacovanú c slangu ako Century, teda sto. Samozrejme, ze tí menej zdatní, nechcú zostat pozadu. Prejdú len okolo 66 míl / 100 kilometrov a je z toho metrické Century.

 

Na ochranu miest silne namáhaných dlhodobým trením (odev, obuv, sedadlo bicykla a pod.) pri všetkých športových aktivitách je urcený SPORTIQUE CENTURY RIDING CREAM. Obsiahnutá zmes prírodných úcinných látok pomôze ukludnit po podrázdení, ale predovšetkým obmedzí riziko jeho vzniku na minimum.

 

Emulzia s vysokým obsahom Shea Butter, prírodných olejov a exkluzívnych silikónov vytvorí na pokozke jemný, klzký ochranný film. Minimálny obsah silikónov zarucí dokonalú klzavost. Pre zvýšenie ochrany pokozky vystavenej treniu pod odevom alebo v obuvi sú pouzité vysoko úcinné prírodné látky, bylinné výtazky (nechtík, myší chvost, arnika), prírodné antioxidanty (vitamín C a E) a ozonizovaný olivový olej s výrazným antimikrobiálnym, antifungicídnym a antivirálnym úcinkom (olej z indickej byliny sederacha – Neem).

 

Lahko vmasírujte malé mnozstvo krému a oblecte sa az po vstrebaní krému pokozkou. CENTURY RIDING CREAM je vhodný pre všetky druhy športových aktivít, predovšetkým pre cyklistov, jazdu na koni ci motorke. Chráni namáhané miesta pri potápaní, pri jazde na kajaku, surfovaní. Krém lahko vtrite i priamo pod špeciálny športový odev na exponovaných miestach, pod ponozky do športovej obuvi.
 

Vlastné skúsenosti: Kedze na bicykli trávim vela svojho volného casu, hlavne cez víkendy absolvujem dlhšie jazdy, zacali sa aj u mna objavovat sprievodné javy spomínané v úvode clánku. Urcite za hemeroidy môze aj zlá zivotospráva, nie len cyklistika, ale opary a odreniny od cyklistických gatí majú jednoznacne svojho menovatela. Pri surfovaní po nete som objavil, krém Century riding cream, o ktorom vtedy ešte nebolo moc informácii, a tak som sa rozhodol, ze si ho kúpim a odskúšam. Cena nie je najnizšia, ale ked ide o prírodný produkt, ako uvádza výrobca dá sa to ocakávat. Krém som nanášal vzdy pred jazdou, a môzem potvrdit, ze opary sa úplne vytratili aj pri tých najhorúcejších dnoch a dlhých hodinách strávených na bajku. Vcelku fajn je aj fakt, ze krém nie je parfumovaný, a ten prírodný zápach je znesitelný. Zlatá zila sa ešte obcas objavila, ale jej výskyt bol oproti minulým rokom omnoho nizší. Na záver mi zostáva len skonštatovat, ze tento krém môzem vrelo doporucit kazdému vyznávacovi cyklistiky.  

Century riding cream

 

Predajca: www.top-trend.sk

 

Cena: 570Sk / 18.92€

 

Nenarušuje prírodné a polypropylénové vlákna športových odevov a ani neoprénové odevy.


Objem: 180 ml

 

 

 

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook