Autonosič bicyklov Bones na 2 alebo 3 bicykle

Twitter  

Autonosič bicyklov Bones bol prvýkrát predstavený americkému cyklistickému odvetviu v roku 1996. Jeho revolučný dizajn v tomto čase charakterizovali hladké oblúkové línie a pre tento segment úplne nové materiály, z ktorých bol vyrobený.

 

 

 

Tieto tvary ihneď vzbudili pozornosť a zmenili pohľad na autonosiče bicyklov – už to nebol len dobre zkonštruovaný, funkčný produkt, ale aj dizajnovo pohľadný kúsok, ktorý nie len že prevezie bicykle bezpečne, ale štýlovo im dá možnosť vyniknúť spolu s Vašim autom.

Od jeho uvedenia na trh, autonosič Bones má v zbierke množstvo ocenení a titulov, vrátane označenia pre Najlepší produkt v prestížnom Outside Magazine. Bones sa stal synonymom pre autonosič bicykov a Saris v svojej domovskej fabrike v US vyrobili viac ako 1,2 milióna týchto nosičov, ktoré sa do dnes úspešné predávajú po celom svete.

Malo by to byť prepojenie medzi Vami, Vašim autom, bicyklom a jazde ma ňom. Výkladový kúsok. Nosič SUPERBones je vlajkovou loďou, ktorý stojí na čele rodiny Bones nosičov na zadné dvere. Reprezentuje všetko, čo bolo odpozorované a vypočuté od našich zákaznikov, ktorí za posledných 19 rokov spravili klasický Bones najpredávanejším zadným autonosičom na svete. Za týmto vývojom stoja skúsenosti, pozorovania a interakcia – to všetko viedlo k úplne novej predstave o autonosiči. Na svete je SUPERBones. SUPERBones je ešte bezpečnejší a krajší, ale skutočný pôvab je v jeho intuitívnej a ľahkej obsluhe. Kus umenia, ktoré spojí Vás a Váš bicykel s trasou, ktorou sa vydáte. A ako všetky Saris produkty, aj SUPERBones je vyrábaný v USA, cyklistami pre cyklistov a s doživotnou zárukou na každý jeden kus.

Špecifikácia Bones nosiča:

• Jednoduché naloženie 3 bicyklov o váhe až 16 Kg – jeden.

• Inovatívne zaťahovacie remene s mechanickým, jednodotykovým pákovým ovládaním pre jednoduchú montáž a nastavenie.

• Otočné a nastaviteľné oporné nohy ramena sa intuitívne prispôsobia ktorémukoľvek miestu na zadných dverách, alebo nárazniku/spojlery auta.

• Dvojité uzamknutie – nosič k autu a bicykle k nosiču.

• Horizontálne aj vertikálne proti pohybové držiaky so západkou s mäkkou výstielkou pre maximálnu ochranu rámu bicyklov.

• Navrhnuté Fabiom Pedrinim.

http://www.saris-autonosice.sk/na-zadne-dvere-/3-autonosic-saris-bones-3.html

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook