Na akých kolesách budú Saganovci jazdit v roku 2013

Twitter  

 A nie len Saganovci, ale celý tím Cannondale Pro Cycling bude od budúcej sezóny 2013 na svoje tátoše nasádzat miesto Mavicu kolesá Vision, co je dcérka spolocnost znacky FSA. A kedze na Slovensku máme kvalitného distribútora oboch znaciek, ktorým je Dema Senica, môzete si rovnaké kolesá na svoje cestáciky zabezpecit aj vy. Podme sa pozriet na škálu kolies, ktoré bude jazdit team Cannondale Pro Cycling ...

 

 

 

 

 

 

Cannondale Pro Cycling bude v sezóne 2013 pouzívat 7 modelov kolies Vision.

Kolesá Metron 3 Spoke a Metron Disc na casovky, kolesá Metron 81, TC50, TC24, T42 a T30 pri bezných pretekoch a tréningoch.

 

METRON 81: 81mm vysoké karbónové ráfiky urcené pre galusky, zapletené na nábojoch Vision s technológiou P.R.A. a keramickými loziskami. 20/21 drôtov (P/Z). Hmotnost 1.590g bez RU. Kolesá sú dodávané s brzdovými klátikmi SwissStop Yellow, prepravným obalom na kolesá a rýchloupínacími oskami.

 

METRON 3 SPOKE: Nový model v ponuke Vision, navrhnutý a vyvinutý pomocou CFD (Computational Fluid Dynamics) pre ideálny pomer medzi aerodynamickými vlastnostami ako aj stabilitou pocas jazdy. Zatial nie sú dostupné na bezný predaj.

 

METRON DISC: Nové zadné diskové koleso. Hmotnost 1.100g bez RU. Koleso je dodávané s brzdovými klátikmi SwissStop Yellow a rýchloupínacou oskou.

 

TC50: 50mm vysoké karbónové ráfiky urcené pre galusky, vhodné na všetky typy pretekov. 18/21 drôtov (P/Z). Hmotnost 1.470g bez RU. Kolesá sú dodávané s brzdovými klátikmi SwissStop Yellow, prepravným obalom na kolesá a rýchloupínacími oskami.

 

TC24: Najlahšie kolesá v ponuke Vision, 24mm vysoké karbónové ráfiky urcené pre galusky. 20/24 drôtov (P/Z). Hmotnost 1.250g bez RU. Kolesá sú dodávané s brzdovými klátikmi SwissStop Yellow, prepravným obalom na kolesá a rýchloupínacími oskami.

 

T42: Kolesá T42 sú postavené na 42mm vysokých hybridných karbónových ráfikoch s hliníkovou brzdnou plochou, urcené pre plášte. 18/21 drôtov (P/Z). Hmotnost 1.720g bez RU. Kolesá sú dodávané s rýchloupínacími oskami.

 

T30: 30mm duralové ráfiky, urcené pre plášte. 20/24 drôtov (P/Z). Hmotnost 1.540g bez RU. Kolesá sú dodávané s rýchloupínacími oskami.

 

Internetovú stránku so všetkými produktmi Vision nájdete tu: www.visiontechusa.com

 

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook