Shimano 2013 Zee -názov odvodený od nuly pre navodenie stavu beztiaze

Twitter  

 Od roku 2013 nová vstupná sada pre mladých extrémnych jazdcov. Zee je sada na spôsob SAINTu za menej peniazkov, ktorá je urcená na extrémne trialy, sada ktorá toho vela znesie a má pútavý dizajn.  Tak aj mladí jazdci si môzu uzit nespútanú jazdu pri dobrom pomere cena/výkon ...

 

 

 

 

Zee 2013 vlastnosti -Je viac nez samozrejmé, ze jazdci vyhladávajúci extrém potrebujú kvalitný a pevný materiál. Zee sada je teda postavená na Shadow RD+ radení a kvalitné vysokoúcinné brzdy s velkými kotúcmi. 

Shadow RD+ je 10-rýchlostná prehadzovacka s velmi tichým a kultivovaným chodom, a so stabilizátorom, ktorý pôsobí na neziadúce sily aby retaz nepoletovalo hore a dole pri velmi hrbolatom teréne. Shadow RD+ ponúka lepšiu kontrolu, stabilitu a tiché hnacie ústrojenstvo.

Kluky Shimano stvorilo pre agresívnu jazdu, sú tuhé a odolné. Sú zhotovené z ocele a s ocelovou vnútornou vlozkou, pre lepšiu váhu sú duté.

Pre downhill a freeride jazdcov je velmi dôlezité aby sa mohli spolahnút na brzdy. Tie v sade Zee sú keramické, štvorpiestikové a samozrejme hydraulické. Pre optimálne nasadenie brzdnej sily slúzia pácky vybavené SERVO WAVE technológiou. Len velmi malý pohyb pácky stací na nasedenie kontaktu platniciek s rotorom. Zee diskové brzdy sú optimalizované pre Ice tech, teda v prípade potreby lepšieho odvádzania tepla je mozný jednoduchý upgrade.

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook