Nová kolekcia batohov od Shimana pre rok 2013

Twitter  

 Inovácia v kolekcii batohohov od Shimana, bol vytvorený nový produktový rad pre sezónu 2013. Produktový rad obsahuje kompletnú škálu inovatívnych cyklo vakov s vlastnostami vystihujúcimi potreby cyklistov.

 

Tvorcovia a dizajnéri zo SHIMANA strávili mnozstvo hodín vytváraním, testovaním a kontrolou kvality. Výsledkom procesu je kompletný sortiment lahkých, ergonomicky tvarovaných, perfektne padnúcich vakov. Prvé vaky budú dostupné v októbri 2012.

Vrcholom produktového radu je séria vakov ACCU3D (Accurate 3D Technology). Tie sú navrhnuté tak, aby vyhovovali prirodzenej pozícii cyklistu pocas jazdy. Kazdá cast je navrhnutá tak, aby v kazdom momente tesne kopíroval jazdcov chrbát. Vaky sa vyznacujú nízkou hmotnostou, sú bez zbytocných popruhov, úplne aerodynamické a nevyzadujú vydávanie ziadnej dodatocnej energie.

Ci uz sa radi oddávate horskej cyklistike, alebo vyuzívate bicykel na cestu do práce, v kazdom prípade nájdete to, co potrebujete.

 

ACCU3D UNZEN – - tento vak je špeciálne navrhnutý pre agresívnu off-road jazdu. Je tu pouzitá „Rider Fit Cross Harness“ technológia, ktorá zabezpecuje optimálne obtekanie vzduchu a neobmedzuje v pohybe, vdaka umiestneniu hlavných popruhov na stred hrudných svalov. Dostupný je v troch velkostiach 6, 10 a 15 litrov v troch rôznych farbách. Môze byt pouzitý ako „camel bag“ alebo samostatne. Tento vak stelesnuje všetko, co si jazdec môze priat: lahký prístup z boku, moznost pripnút na vak návleky alebo lahkú bundu, vrecko na náradie, slucka na zipse pre lahšiu manipuláciu, drziak na svetlo, samostatná priehradka na cennosti, vzdušná chrbtová cast...

 

 

 

ROKKO – vak, ktorého názov bol inšpirovaný pohorím Rokko, cnejúcim sa nad mestami Osaka a Kobe, cím tvorcovia chceli vyjadrit jeho všestrannost. Vak ROKKO je vhodný na víkendový výlet do hôr alebo na kazdodenné pouzitie po meste. Tento lahký (0,47 kg) 12 litrový vak je prispôsobený aj pre „camel bag“, ktorý je dostupný osobitne. Prednosti tohto vaku, ktoré treba spomenút sú vzdušný zadný panel, vrecko na cennosti, osobitný priecinok na náradie, bocné sietovinové vrecko, drziak na svetlo, reflexné prvky, další popruh na hrudi pre zvýšenie stability.

 

 

 

TSUKINIST – kombinácia „tsukin“ (po japonsky – clovek, co dochádza do práce) a „cyklist“ (cyklista), navrhnutý tak aby vystihoval špecifické potreby niekoho, kto dochádza na bicykli do práce. Vak je dostatocne priestranný (dostupný vo velkosti 20 alebo 30 litrov), so vzdušným zadným panelom, praktickým usporiadaním vnútorných priecinkov, drziakom na svetlo a reflexnými prvkami. Obsahuje osobitný polstrovaný priestor pre notebook, na ramennom popruhu je vrecko pre mobil a dodáva sa s pestrofarebným obalom pre prípad dazdivého pocasia. Vdaka tomuto vaku môzete dat zbohom hromadnej doprave a uzit si cestu do práce na dvoch kolesách.

 

 

 

OSAKA – pre „brázdenie“ mestskej dzungle na bicykli potrebujete praktický vak, s lahkým prístupom k osobným veciam a takým je presne vak OSAKA - pomenovaný po metropole, kde vzniklo SHIMANO. Vak OSAKA stelesnuje zivot a pulz moderného mesta. Dostupný vo velkostiach 25 a 35 litrov a hmotnostou okolo 1 kilogramu. Perfektne padnúci, so systémom rýchleho a lahkého nastavovania, odnímatelným popruhom, vzdušným zadným panelom, praktickým organizérom a polstrovanou priehradkou pre notebook. Samozrejme v rámci bezpecnosti nechýbajú reflexné prvky a drziak na svetlo.

 


 

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook