Bianchi to s e-bike svetom myslí vážne

Twitter  

Spoločnosť Bianchi je hrdá na to, že predstavila svoj nový elektrický mobilný program Lif-E. Lif-E je omnoho viac ako nový produktový rad e-bike pre Bianchi - je to nový svet, ktorý odzrkadľuje nové životné štýly a trendy mobility.

„Lif-E sa zameriava na novú verejnosť ľudí, ktorí myslia na cyklistiku ako súčasť životného štýlu, s ktorým sa stretávajú, čo je výsledkom ich vízie života. Modely Bianchi Lif-E sú pripravené postaviť sa na všetkých úrovniach e-bike trhu, ale v tomto prípade sú bicykle len začiatkom príbehu. Bianchi predstavuje 17 nových modelov (kolekcia 2020), ktoré vyjadrujú filozofiu Lif-E: rodina T-Tronik e-MTB (Performer, Rebel, Sport) a rodina e-Spillo City-Trekking (Active, Luxury, Classic, City ). Model Long Island, ktorý predstavil Bianchi začiatkom roku 2019, je tiež súčasťou sveta Lif-E, ktorý je teraz predstavený v novej čiernej farbe.

Rodina T-Tronik: e-MTB so športovou dušou

Bianchiho duch inovácie vydržal počas svojej neporovnateľnej histórie. V prvej polovici minulého storočia, vďaka svojmu zázemiu v oblasti automobilov a motorov, bol Bianchi priekopníkom v prispôsobovaní rámov bicyklov motorom, čím sa vytvorili prvé motorické velocipedy. Dnes je spoločnosť Bianchi hrdá na to, že predstavila novú elektronickú jednotku vyrobenú v Taliansku, ktorá debutuje v inovatívnej rodine T-Tronik.

bianchietron1

T-Tronik je nová generácia e-MTB Bianchi. S dedičstvom Bianchi postaveným na modernom motore sa T-Tronik zapája do éry elektrickej asistencie. Bianchi uvádza na trh rodinu T-Tronik s tromi modelmi:

T-TRONIK PERFORMER

T-Tronik Performer je vlajkovou loďou e-MTB od Bianchi. Tento celoodpružený bicykel s celokarbonovým rámom je určený pre náročného jazdca, ktorý sa sám a svoj bicykel tlačí na limit. 630 Wh vylepšená batéria vás udrží po celý deň, zatiaľ čo Shimano Steps E8000 motor poskytuje tri režimy výkonu.

T-TRONIK REBEL

T-Tronik Rebel je ideálnym spoločníkom pre jazdec strediska. S možnosťou ísť celý deň a jesť čokoľvek, čo naň hodíte, bude kedykoľvek pripravený ísť. Aj vďaka tejto neuveriteľnej 630Wh batérii tento hliníkový model s plným odpružením využíva Bianchiho vlastnú e-MTB-naladenú motorovú jednotku Bianchi.

T-TRONIK SPORT

T-Tronik Sport je ideálnou voľbou pre niekoho, kto chce jazdiť na svojich prvých trasách. Pedálový asistent vám umožní jazdiť viac trás a mať viac zábavy. Použitie Bianchiho vlastnej motorovej jednotky vyrobenej v Taliansku s piatimi rôznymi výstupnými úrovňami od 50% -400% dodatočného pomocníka je to vynikajúci bicykel pre každého, kto sa dá jazdiť na vlastnej ceste.

bianchietron3

Rodina e-Spillo: mesto má byť objavené

Okrem T-Tronik, Bianchi predstavuje novú e-Spillo mestskú fitness rodinu. Ako sa dostať po meste a ísť na víkendové pobyty je tak jednoduché, ako stlačenie prepínača.

Rodina e-Spillo sa vyznačuje štyrmi modelmi: Active, Luxury, Classic a City, z ktorých všetky sa vyznačujú dlhotrvajúcimi batériami, pohodlnou geometriou a nadčasovým štýlom. Aktualizovaný model Long Island s motorovou jednotkou Bianchi tiež spája kategóriu e-city spoločnosti Bianchi.

Dostupnosť

Nové modely Bianchi Lif-E budú čoskoro dostupné prostredníctvom oficiálnej siete predajcov Bianchi:

T-Tronik Performer: november 2019

T-Tronik Rebel: júl 2019

T-Tronik Sport: júl 2019

Long Island: okamžite k dispozícii (nová čierna farba od októbra 2019)

e-Spillo: okamžite k dispozícii

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Sledujte nás:

facebook