Bianchi v Miláne otvorilo unikátny obchod

Twitter  

Máte cestu do Milána a ste fanúšik cyklistiky, dobrej kávy, či vína? Máme pre vás tip ...

 

 

bianchicafe 1

30. septembra sa otvorili dvere nového unikátneho projektu Bianchi Café and Cycles Milano na ulici Via Cavalotti. Neďaleko samotného centra Milána, námestie Duomo, sa nachádza obchod, ktorý je zároveň prezentačným a reprezentatívnym priestorom, barom a múzeom.

bianchicafe 2

 

Salvatore Grimaldi, prezident a majiteľ Bianchi, stojí za týmto projektom a sám ho taktiež predstavil: „Značka, ako je Bianchi, je ďaleko viac než len výrobcom bicyklov. Je to fascinujúci svet vášne a fantázie. Chceli sme sa vrátiť ku koreňom, a preto sme chceli otvoriť Bianchi Café na ulici Via Nirone, kde značka Bianchi vznikla, lenže mesto sa mení a dnes už nie je toto miesto ideálnym pre podobný priestor. Takže sme priniesli Bianchi do samotného centra Milána. Sme hrdí na históriu značky a sme si istí, že sa toto miesto stane súčasťou milánskeho životného štýlu.“

bianchicafe 3

Bianchi Café and Cycles v Miláne nie je prvým podobným projektom na svete. Už v roku 2010 vznikol takýto „obchod“ vo Švédsku a potom v japonskom Tokiu. V Miláne sa ponúka len špičková kola, ale taktiež vyhlásené talianske jedlo a víno. Bianchi Café and Cycles má niekoľko poschodí a 570 metrov štvorcových.

bianchicafe 4

V Bianchi Café and Cycles si nie len vyberiete vysnívaný bicykel, ale taktiež sa dobre najete a napijete a môžete si nechať zmerať posed a využiť ďalšie vedľajšie služby.

Otvorené je sedem dní v týždni, od 6:30 ráno do polnoci.

Zdroj foto: Facebook

Twitter  
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie k vášmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
E-mailová adresa *
Overenie e-mailovej adresy *

Najbližšie podujatie

Žiadne udalosti

Sledujte nás:

facebookgoogle-plustwitter